Świąteczne porządki z naturalnymi środkami czystości od AmWay

Święta coraz bliżej, więc warto byłoby się w końcu zabrać za porządki. Trzeba umyć okna, pozamiatać, zrobić porządek w niejednej szafie, umyć podłogi – lista jedynie się wydłuża. Zanim jednak przystąpimy do konkretnej pracy, warto przygotować sobie odpowiednie produkty, dzięki którym sprzątanie nie będzie tak uciążliwe, nie zajmie nam wiele czasu, a do tego będzie zgodne z naturą.

Czy można sprzątać i dbać o środowisko?

Wbrew pozorom można. Ale to pod warunkiem, że będziemy korzystać z odpowiednich środków, które nie zawierają szkodliwych, chemicznych środków, które mogą szkodzić nie tylko środowisku, ale i nam samym. Zwłaszcza gdy w domu są małe dzieci i zwierzęta, powinniśmy dbać o korzystanie z bezpiecznej marki.

AMWAY HOME dla domu i przyrody

I tutaj pojawia się właśnie ta marka, która wypuściła w ostatnim czasie linię produktów przeznaczonych do prania i sprzątania domu. Najważniejsze jest jednak to, że łączą w sobie skuteczność, bezpieczeństwo i ekologię. Trzy cechy, na których z pewnością nam szczególnie zależało.

Środki te sprzedawane są w firmie koncentratów, dzięki czemu są wydajniejsze od produktów oferowanych przez konkurencję. Do ich tworzenia wykorzystuje się formułę, BIOQUEST FORMULATM, a poza tym produkty te są w pełni biodegradowalne.

Ważną ich cechą jest także to, że są łagodne dla delikatnej skóry dziecka, dzięki czemu można w nich prac ubranka, pieluszki i inne rzeczy należące do naszych pociech.

Marka godna zaufania

Jednym z najważniejszych produktów jest płyn czyszczący z linii L.O.C. TM. Istnieje on na rynku od połowy poprzedniego wieku, a w tamtym czasie był pierwszym z niewielu biodegradowalnych produktów czyszczących. Dzięki temu zyskiwał swoją popularność, a coraz więcej osób zaczęło po niego sięgać i przekonywać się o jego skuteczności.

Ważne jest jednak to, że dzięki tym produktom osiągamy nie tylko najlepsze wyniki w przypadku sprzątania i przygotowywania domu na święta. Do tego w prosty sposób dbamy o nasze naturalne środowisko i przyczyniamy się do jego bezpieczeństwa i odradzania. Firma bowiem zdołała zaoszczędzić aż 18 milionów l wody przez ostatnie 15 lat. Do tego zmniejszyła zużycie paliwa, opakować i emisji trujących substancji do atmosfery.

Do czego warto wykorzystać te produkty?

Sam uniwersalny płyn przyda nam się jako domowy środek czystości. Dzięki niemu pozbędziemy się nawet najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeń i tłuszczu, a dom znów stanie się piękny i lśniący.

Warto jednak zwrócić uwagę także na inne zalety produktu:

  • Pozwala na proste i szybkie sprzątanie domu każdego dnia
  • Jest bezpieczny nie tylko dla środowiska, ale i dla ludzi
  • Pomaga w usuwaniu brudu, osadów i tłuszczu ze wszystkich powierzchni, które można myć na mokro
  • Stworzony z naturalnych składników
  • Nie zawiera fosforanów, ostrych kwasów, chloru
  • Jest w pełni biodegradowalny.
  • Nie wymaga spłukiwania
  • Można z niego korzystać do higieny rąk (należy go spłukać po użyciu)

Jak widać płyn uniwersalny przyda się w niejednej sytuacji i dzięki niemu zadbamy o nasz dom przed świętami i nie tylko.

 

Sprawdź nasze środki czystości – Kliknij Tutaj 

Categories:

No Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *