Analiza włosa – pierwszy krok dla świadomego zdrowia

Współcześnie jednym ze skuteczniejszych sposobów dokładnego określenie naszego stanu zdrowia jest analiza włosa. Miejscem, które umożliwia klientom wykonanie takiej analizy, jest NZOZ Biomel-Med w Łodzi. Jest to polska firma specjalizująca się w tego rodzaju badaniach. Jej celem jest propagowanie pełnowartościowego odżywiania w celu ochrony naszego zdrowia.

Czym jest analiza pierwiastkowa włosa?

W dzisiejszych czasach każdy z nas narażony jest na dużą ilość stresu, dietę ubogą w niezbędne witaminy, brak ruchu i niebotyczne tempo życia. Jak w codziennym pośpiechu dopasować skrojony pod nasz organizm pełnowartościowy jadłospis i odpowiednią suplementację? Odpowiedzią jest APW, czyli analiza pierwiastkowa włosa. Jest to metoda diagnostyczna, pozwalająca na ocenę stanu odżywienia naszego organizmu. Badanie polega na opisie charakterystycznych cech metabolizmu pacjenta na podstawie ilości 29 pierwiastków (24 biopierwiastków oraz 5 toksycznych) oraz ich wzajemnych relacji. Zbyt mała albo zbyt duża ilość danych składników mineralnych jest powodem stanów chorobowych. Wyniki badania pozwalają na określenie stanu równowagi pierwiastkowej organizmu i wyeliminowania niekorzystnych dysproporcji.

Czemu służy APW w NZOZ Biomel-Med?

Każdy klient po badaniu w łódzkim NZOZ Biomel-Med otrzymuje wynik około 34-52 stron, składający się z wykresów z wartościami  i proporcjami badanych pierwiastków, analizy tendencji zdrowotnych, zaleceń aktywności fizycznej, opis naszego typu metabolicznego, dopasowany pod nas program suplementacyjny oraz dietę metaboliczną.  APW ma przede wszystkim służyć poprawie naszego zdrowia, a co za tym idzie, również samopoczucia oraz jakości naszego życia. Zindywidualizowana dieta metaboliczna oraz program suplementacyjny pomogą nam w dostarczeniu naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i składników odżywczych. Co więcej, dzięki analizie pierwiastkowej włosa można zdiagnozować i jednocześnie wspomóc leczenie szeregu chorób m.in. zaburzeń hormonalnych, gastrologicznych czy neurologicznych, chorób dermatologicznych, kardiologicznych i schorzeń kostno-stawowych.

Kto powinien wykonać to badanie?

Analiza polecana jest szczególnie osobom, które borykają się z problemem utrzymania prawidłowej kondycji fizycznej lub psychicznej, ale również tym z obniżoną odpornością organizmu. Stosowana jest także w profilaktyce zdrowotnej dorosłych oraz dzieci (już od 3 roku życia), wspomaganiu leczenia i rehabilitacjach. Jednak ze względu na korzyści płynące z analizy pierwiastkowej włosów zaleca się, aby każdy człowiek, który chce świadomie zadbać o własne zdrowie, wykonał to badanie.

APW wykonywane w placówce NZOZ Biomel-Med w Łodzi jest zdobywającą coraz większą popularność metodą na skuteczną poprawę naszego zdrowia. Dzięki analizie oraz złożonym i dokładnym wynikom badania, które przedstawiają nam dalsze kroki postępowania, możemy w pełni świadomie poprawnie odżywiać nasz organizm, a program suplementacji pozwoli nam na uzupełnienie składników odżywczych, których niedobory stwierdzono. Zastosowanie się do wytycznych po wykonaniu APW jest gwarancją utrzymania naszego stanu zdrowia na najwyższym poziomie.

Categories:

No Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *